Producenci
Promocje
Andante Mix nasion na kiełki GEO, Certyfikowane 400G
Andante Mix nasion na kiełki GEO, Certyfikowane 400G

28,00 zł

Cena regularna: 39,49 zł

szt.
Adagio Mix nasion na kiełki GEO, Certyfikowane 400G
Adagio Mix nasion na kiełki GEO, Certyfikowane 400G

38,00 zł

Cena regularna: 49,99 zł

szt.
Royal Probiotics z wit. D   60kaps.
Royal Probiotics z wit. D 60kaps.

92,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

szt.
Kurkumina bioaktywna NOMICU® L-100  60 kaps. VEGAN
Kurkumina bioaktywna NOMICU® L-100 60 kaps. VEGAN

102,00 zł

Cena regularna: 112,00 zł

szt.
Moringa Organic Supertea,  20 torebek, Teministeriet
Moringa Organic Supertea, 20 torebek, Teministeriet

20,90 zł

Cena regularna: 24,90 zł

szt.
Balsam do ust z masłem Shea  10ml  Najel
Balsam do ust z masłem Shea 10ml Najel

16,80 zł

Cena regularna: 18,90 zł

szt.
Oliwa z oliwek Frantoio Extra Virgen 1L filtrowana
Oliwa z oliwek Frantoio Extra Virgen 1L filtrowana

65,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

szt.
Kokosowy balsam do ust  10ml  Najel
Kokosowy balsam do ust 10ml Najel

16,80 zł

Cena regularna: 18,90 zł

szt.
Oliwa z oliwek Arbequina Extra Virgen 1L filtrowana
Oliwa z oliwek Arbequina Extra Virgen 1L filtrowana

65,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

szt.
Czarna indyjska herbata Earl Grey 50g  sypana
Czarna indyjska herbata Earl Grey 50g sypana

18,00 zł

Cena regularna: 23,00 zł

szt.
Espresso kawa, New York Lattina 100% Arabica Macinato Moka
Espresso kawa, New York Lattina 100% Arabica Macinato Moka

33,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

szt.
Aloe Vera, sproszkowany miąższ aloesowy BIO 100g
Aloe Vera, sproszkowany miąższ aloesowy BIO 100g

72,90 zł

Cena regularna: 79,90 zł

szt.

Regulamin newslettera

REGULAMIN NEWSLETTERA SKLEPU WELLNESSI

z dnia 20.11.2020

 

1.      Niniejszy regulamin (dalej: Regulamin”) określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną – bezpłatnego newslettera (dalej: „Newsletter”) wysyłanego poprzez Sklep Internetowy Wellnessi działający pod adresem www.wellnessi.pl (dalej: „Sklep”).

2.      Podmiotem świadczącym usługę Newslettera oraz administratorem Sklepu jest Elżbieta Giegiel-Kociszewska, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą WELLNESSI Giegiel-Kociszewska z siedzibą w Warszawie (03-133) przy ul. Nowodworskiej 25 m. 409, NIP: 9521690584 (dalej: „Administrator”).

3.      Zapisanie się do Newslettera wymaga podania adresu email. Adres e-mail będzie służył jedynie wysyłaniu wiadomości Newslettera.

4.      Po zapisaniu się do Newslettera będzie Pani/Pan otrzymywać informacje na temat obowiązujących w Sklepie promocji i nowych produktów w ofercie Sklepu.

5.      Informacje zawarte w Newsletterze mogą stanowić informację handlową, w rozumieniu art. 2 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która dotyczyć może zarówno Administratora jak i jego partnerów. Wiadomości Newslettera nie będą jednak zawierały wyłącznie reklamy partnerów, a Pani/Pana adres email pozostanie w dyspozycji wyłącznie Administratora.

6.      Wiadomości Newslettera są wysyłane z częstotliwością nie większą niż 7 dni. Administrator zastrzega sobie również prawo do wstrzymania się z wysyłaniem wiadomości Newslettera na wybrany przez niego okres.

7.      Może Pani/Pan w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania Newslettera - poprzez kliknięcie stosownego linka zamieszczonego na końcu każdej wiadomości wysłanej w ramach Newslettera[KL1] .

8.      Wszelkie pytania i uwagi dotyczące Newslettera należy zgłaszać na adres mailowy: sklep@wellnessi.pl. Administrator podejmie starania, aby odpowiedzieć na Państwa pytania w ciągu 3 dni roboczych.

9.      Administratorem Państwa danych osobowych jest Administrator.

10.   Przetwarzane są następujące kategorie Państwa danych osobowych: adres email (przy czym w Państwa adresie może znajdować się również informacja o: imieniu i nazwisku oraz miejscu zatrudnienia).

11.   Państwa dane osobowe będą przetwarzane aż do czasu otrzymania od Państwa żądania zakończenia subskrypcji Newslettera. Państwa dane osobowe zostaną usunięte także w przypadku podjęcia przez Administratora decyzji o zakończeniu świadczenia Newslettera.

12.   Administrator może zaprzestać świadczenia Newslettera z ważnych powodów - w wyniku zmiany formuły funkcjonowania Sklepu, zamknięcia Sklepu lub zmianie właściciela Sklepu. Zakończenie świadczenia Newslettera może nastąpić po przesłaniu przez Administratora stosownej informacji z 7- dniowym wyprzedzeniem).

13.   Państwa dane są udostępniane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi IT (hosting, CRM) i usługi marketingowe w zakresie obsługi Newslettera.

14.   Podstawą przetwarzania Państwa danych jest umowa na świadczenie usługi Newslettera – art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skorzystanie z usługi Newslettera.

15.   Przysługuje Państwu prawo do:

-        uzyskania informacji na temat przetwarzania danych, w tym o kategoriach przetwarzanych danych osobowych i ewentualnych odbiorcach danych,

-        żądania skorygowania nieprawidłowych danych lub uzupełnienia niekompletnych danych,

-        żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych - przy czym żądanie zostanie spełnione, jeżeli spełnione zostaną wymogi prawne dotyczące takiego żądania,

-        przenoszenia danych – poprzez otrzymanie danych od administratora formacie umożliwiającym ich przekazanie wybranemu podmiotowi trzeciemu,

-        złożenia skargi do organu nadzorczego Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa – w przypadku stwierdzenia, że dane są przetwarzane sprzecznie z prawem.

16.   Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych oraz reklamacje dotyczące działania Newslettera powinny być kierowane na adres mailowy Administratora: sklep@wellnessi.pl. Ponadto żądanie usunięcia danych (rezygnacja z subskrypcji) może być zrealizowane poprzez kliknięcie stosownego linka zamieszczonego w stopce wiadomości Newslettera. 

17.   Regulamin Newslettera obowiązuje od dnia 20.11.2020.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl